Kontaktai

GRŪDAI

Kreiptis telefonu:
T.: +370 37 215057

Įmonės vadovė - Asta Vaičiulytė
T.: +370 699 28939
E.: asta@imlitex.com

Vadovo pavaduotojas - Virmantas Rimkus
T.: +370 655 18906
E.: virmantas@imlitex.com

TRĄŠOS

Įmonės vadovas - Audrius Jakutis
T.: +370 686 40608
E.: audrius@ekochema.lt
 

Vadybininkė – Monika Gumbytė
T.: +370 656 99736
E.:  monika@imlitex.com

ŽYMĖTAS DYZELINAS

Skyriaus vadovė - Violeta Mitrulevičienė
T. +370 656 33615
E. violeta@imlitex.lt

Vadybininkė - Vilma Nechajeva
T. +370 685 70848
E. vilma.n@imlitex.lt

ŽĖMĖS ŪKIO ŽALIAVOS

Vadovas - Nerijus Laužikas
T. +370 37 210210
E. sales@imlitex.lt

Biuro vadybininkė - Aušra Andraitienė
T. +370 37 210210
E. ausra@imlitex.lt