Kontaktai

Verslo grupės vadovė
Jovita Kentrienė 


M.+ 370 655 47057
F. + 370 37 301014
E. jovita@imlitex.lt

www.imlitex.com

Tarptautiniai pervežimai autotransportu

Vyr. vadybininkas - Egidijus Andrulionis
T.  +370 37 245422
M. +370 699 85911
E. auto@imlitex.lt

Vyr. vadybininkas - Gintaras Jurevičius
T.  +370 37 245425
M. +370 699 66910
E. kroviniai@imlitex.lt

Vadybininkas - Vytenis Krakauskas
T. +370 37 245419
M.+370 630 01397
E. vytenis@imlitex.lt

Vadybininkas - Gintaras Kulikovas
T.  +370 37 245428
M. +370 699 24011
E. gintaras.k@imlitex.lt

Muitinės deklaravimo paslaugos

Vadybininkas - Evaldas Vaivada
T. +370 37 245421
M. +370 655 53010
E. muitine@asetus.lt

Pervežimai geležinkeliu

Vadybininkas - Vytautas Stankūnas
T. +370 37 245426
M. +370 699 85979
E. vytas@asetus.lt

LOGISTAS

Eduardas Kniazevas
T. +370 37 337908
M. +370 699 87495
M. eduardas@imlitex.lt

Pervežimai autotransportu, skystų ir birių krovinių pervežimai

Vadybininkė - Renata Dikmonaitė
T. +370 37 245420
M. +370 610 41597
E. renata.d@imlitex.lt


Vadybininkė - Rasa Arštikienė
T. +370 37 245428
M. +370 655 31408
E. rasa@imlitex.lt

Vietiniai pervežimai autotransportu

Vyr.Vadybininkas - Gintaras Jurevičius
M. +370 699 66910
E. kroviniai@imlitex.lt

Vadybininkas - Marius Naruševičius
M. +370 640 30104
E. marius.n@imlitex.lt